До відома керівників громадських організацій!

Нагадуємо про необхідність у термін до 10 жовтня 2021 року (включно) здійснити оновлення в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про наявність чи відсутність кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи (КБВ). Для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про КБВ до Центру надання адміністративних послуг Української громади необхідно подати:

– заяву щодо державної реєстрації юридичної особи – громадського формування (форма 4)

– структуру власності за формою та змістом відповідно до Наказу про структуру власності (https://mof.gov.ua/uk/samples_of_drawing_up_a_schematic_representation_of_the_ownership_structure-517), а у разі відсутності КБВ – опис структури власності з зазначенням про його відсутність;

– документ, що посвідчує особу заявника.

Ч.6 ст. 16611 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору передбаченої Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи – тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За детальнішою інформацією просимо звертатися до ЦНАП громади (пл. Т.Шевченка, 1, м. Українка). тел. 0685432193.