Пільги для військовослужбовців (галузь освіти)

1. Відповідно до рішення Української міської ради від 08.12.2023 № 255 «Про внесення змін до рішення Української міської ради від 14.09.2023 №200/7-30-8 скл. «Про встановлення на 2023 – 2024 роки розміру батьківської плати за харчування в закладах дошкільної освіти Української міської ради»: звільняються від батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Української міської ради батьки або особи, які їх замінюють:

• дітей з сімей загиблих ветеранів війни та сімей загиблих захисників і захисниць України, дітей Героїв України посмертно;
  • дітей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час Революції Гідності чи війни з рф;
  • дітей, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брали участь в бойових діях.

2. Відповідно до рішення Української міської ради від 08.12.2023 № 254 «Про внесення змін до рішення Української міської ради  від 14.09.2023 №201/7-30-8 скл. «Про організацію харчування в закладах загальної середньої освіти Української міської ради Обухівського району Київської області у 2023-2024 роках»: безкоштовне одноразове харчування в закладах загальної середньої освіти Української міської ради отримують наступні категорії:

• діти з сімей загиблих ветеранів війни та сімей загиблих захисників і захисниць України, дітей Героїв України посмертно;
  • діти, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брали участь в бойових діях. 3. Діти військовослужбовців і тих хто проходить строкову військову службу, діти учасників АТО/ООС мають право на першочергове зараховування до комунальних закладів дошкільної освіти (у разі наявності вільних місць).