Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта: проєкту рішення Української міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Української міської територіальної громади»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Української міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Української міської територіальної громади».

Розробник проєкту регуляторного акта – відділ з благоустрою управління розвитку інфраструктури виконавчого комітету Української міської ради.

Метою розробки та впровадження зазначеного регуляторного акта є забезпечення благоустрою в населених пунктах Української міської територіальної громади, підтримання в них чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою на всій території громади, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності територіальної громади.

Пропозиції та зауваження до проєку регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу будуть прийматись у письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання та їх об’єднань, інформаційно-дорадчих органів протягом місяця з дня опублікування проєкту рішення на поштову адресу розробника – відділу з благоустрою управління розвитку інфраструктури виконавчого комітету Української міської ради (08746, м. Українка, пл. Шевченка, 1, тел. 5-30-74) або за електронною адресою: ukrainska-gromada.gov.ua. Проєкт рішення та відповідний аналіз впливу регуляторного акта розміщені на офіційному сайті Української міської територіальної громади.