ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Виконавчий комітет Української міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна Української міської територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Мета прийняття регуляторного акту – встановлення чіткого порядку приватизації (відчуження) комунального майна Української міської територіальної громади, забезпечення чіткого балансу прав та інтересів громадян, суб’єктів господарювання та територіальної громади, а також збільшення надходжень до міського бюджету.

Розробник регуляторного акту: управління економічного розвитку Виконавчого комітету Української міської ради.

З проектом регуляторного акту – рішенням «Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна Української міської територіальної громади» та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитись:

Проект рішення Української міської ради «Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна Української міської територіальної громади»

АРВ до проекту рішення Української міської ради «Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна Української міської територіальної громади»

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту опублікування проекту рішення (з 13 жовтня 2021 року по 13 листопада 2021 року)  за адресою: пл. Т. Шевченка, 1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08720, електронна адреса: rada@ukrainka.org.