ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Виконавчий комітет Української міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Української міської територіальної громади» та  аналізу регуляторного впливу до нього.

Мета прийняття регуляторного акту – забезпечення виконання норм Закону України від 03 жовтня 2019 року № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна», створення єдиного механізму справляння плати за оренду комунального майна, врегулювання господарських відносин щодо використання об’єктів комунальної власності Української міської територіальної громади.

Розробник регуляторного акту: Управління економічного розвитку Виконавчого комітету Української міської ради.

З проектом регуляторного акту – рішення «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Української міської територіальної громади» та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитись:

Проект рішення Української міської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Української міської територіальної громади» (активне посилання)

АРВ до проекту рішення Української міської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Української міської територіальної громади»» (активне посилання)

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту опублікування проекту рішення (з 19 серпня 2021 року по 19 вересня 2021 року)  за адресою: пл. Т. Шевченка, 1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08746, електрона адреса: rada@ukrainka.org.