Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Виконавчий комітет Української міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про встановлення обмежень продажу алкогольних напоїв на території Української міської територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу до нього.

Мета прийняття регуляторного акту – вжиття заходів, спрямованих на впорядкування обігу алкогольних напоїв для забезпечення порядку та попередження зростання рівня злочинності шляхом обмеження в часі продажу алкогольної продукції на території всієї громади.

Розробник регуляторного акту: управління економічного розвитку Виконавчого комітету Української міської ради.

З проектом регуляторного акту – рішення «Про встановлення обмежень продажу алкогольних напоїв на території Української міської територіальної громади» та аналізом регуляторного впливу до нього можна ознайомитись:

Проект рішення Української міської ради «Про встановлення обмежень продажу алкогольних напоїв на території Української міської територіальної громади»

АРВ до проекту рішення Української міської ради «Про встановлення обмежень продажу алкогольних напоїв на території Української міської територіальної громади»

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту опублікування проекту рішення (з 30.12.2021 року по 30.01.2022 року)  за адресою: пл. Т. Шевченка, 1, м. Українка, Обухівський район, Київська область, 08746, електрона адреса: rada@ukrainka.org.

Попередня У Новий рік – з новими досягненнями!

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено