Влаштування дітей у садочки сільських населених пунктів нашої громади

Шановна громадо!

Враховуючи велику кількість звернень батьків, які проживають у місті Українка, щодо влаштування дітей в заклади дошкільної освіти, управлінням гуманітарного розвитку Української міської ради розроблено концепцію по влаштуванню бажаючих у садочки сільських населених пунктів нашої громади!

Наразі є можливість організації роботи ще однієї групи в садочку “Малятко” села Халеп’я.
Садочок розміщено в мальовничому місці в центрі села. У ньому є велика зала для проведення тематичних музичних занять та занять спортом. Дуже смачне харчування та доброзичливі вихователі. Світлі та просторі кімнати для занять та денного відпочинку.

Найближчим часом ігрові кімнати будуть укомплектовані новими іграшками та меблями. Вивчаються можливості організованого підвезення дітей у супроводі батьків до закладу дошкільної освіти.

Якщо Вас зацікавила пропозиція – просимо надати інформацію для комплектації нової групи за телефонами (04572) 7-55-06, (068) 543-21-93, або особисто у кабінет до спеціаліста соціальних та гуманітарних питань Української міської ради.