Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Запрошуємо активну молодь до участі у Всеукраїнському таборі «Запорізька Січ»

З 14 по 20 серпня в селі Канівське Запорізької області відбудеться Всеукраїнський табір «Запорізька Січ».

Захід полягає в організації та проведенні польового, наметового табору для молоді.

Учасники проходитимуть спеціалізовані тренінгові програми.

До участі в заході запрошується активна молодь, яка цікавиться розвитком національно-патріотичного виховання, та представники молодіжних громадських організацій, які досягли 18 років.

Для реєстрації та відбору учасників: до 1 серпня заповнюйте заявку учасника у Google-формі за посиланням: https://forms.gle/awiviXQp5hw2aF2Y7

Організатори заходу забезпечують проживання (таборування) та харчування учасників, а також компенсують витрати на проїзд. Також організаторами особисто буде проводитися відбір по декілька осіб з області.

Організаторами заходу виступають Міністерство молоді та спорті спільно з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та Адміністрацією Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради на виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 р. № 286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання».

Міністерство молоді та спорту як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно-патріотичного виховання, бере активну участь в організації та проведенні всеукраїнських заходів, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (066) 959 97 58 Дарина Володимирівна Точиліна – виконуюча обов’язки директора Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради

Інформує: Міністерство молоді та спорту України

Попередня НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТА РІДКОВЖИВАНІ ІМЕНА НОВОНАРОДЖЕНИХ

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено