З 18-го жовтня стартував конкурс на участь у Програмі стажування молоді в апараті Верховної Ради

Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України, віком до 35-ти років, які отримали бакалаврський рівень освіти та вище. Програма стажування молоді має на меті надання можливості громадянам із числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набути практичні навички законотворчої діяльності.Учасники Програми проходять стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу. Протягом шести місяців стажування учасники Програми залучаються до законопроектної роботи, здійснення аналітичних досліджень, допомагають в організації проведення комітетських та парламентських слухань, круглих столів, інших фахових заходів.

Деталі – http://surl.li/aludm

Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації