Як підготувати електромережі будинку до холодів: поради від ДТЕК Київські регіональні електромережі

У холодну пору року через масове вмикання обігрівачів, електричних чайників та інших приладів зростає навантаження на внутрішньобудинкові та розподільчі електромережі. Перенавантаження може вивести з ладу як окреме помешкання, так і цілий багатоквартирний будинок та навіть вулицю. Щоб уникнути подібних ситуацій ДТЕК Київські регіональні електромережі ділиться порадами з підготовки мережі до осіннє-зимового періоду.

Для того, щоби не мати перебоїв з електропостачанням у холодну пору року ДТЕК Київські регіональні електромережі радить своїм клієнтам підрахувати, чи зможуть внутрішні мережі  їхніх домівок витримати навантаження всієї побутової техніки, якою вони планують користуватися одночасно.

Для цього необхідно скласти усю потужність домашніх електроприладів, включено з електроопаленням, теплою підлогою, освітленням тощо, а потім порівняти її з дозволеною потужністю, яку можна знайти в договорі на розподіл. У Київській області такий договір можна укласти з ДТЕК Київські регіональні електромережі. Якщо за вашими підрахунками одночасне електроспоживання побутової техніки може перевищити дозволену потужність – зверніться до ДТЕК Київські регіональні електромережі із заявою щодо збільшення дозволеної потужності.

Найзручніше подати заяву на збільшення дозволеної потужності онлайн через сайт ДТЕК Київські регіональні електромережі. Щомісяця компанія отримує приблизно 400 таких заявок. Між тим, третина клієнтів обирає зручний онлайн спосіб подачі заявок на збільшення потужності.

«ДТЕК прагне стати еталоном клієнтоорієнтованості. Ми розвиваємо наші дистанційні сервіси  для того, щоби наші клієнти економили свій час та могли користуватися нашими послугами 24/7. Однією з таких послуг є збільшення потужності, яка особливо актуальна перед настанням холодів», – зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Також клієнтам компанії треба перевірити справність електромережі у будинку або квартирі. До того ж треба пам’ятати, що небезпечно самостійно ремонтувати електромережу. Краще доручити цю роботу електрику.

Окрім цього ДТЕК Київські регіональні електромережірекомендуєрозподіляти навантаження на мережу – вмикати найбільш потужні прилади по черзі та намагайтеся уникати пікових годин навантажень. Зазвичай це час з 7:00 до 9:00 та з 18:00 до 20:00. Також бажано користуватися  опалювальними приладами, посудомийною та пральною машинами в нічні години. Це не тільки вбереже мережі від перенавантажень, але й дозволить зекономити до 50% на нічному тарифі.

ДТЕК Київські регіональні електромережі