Виїзні прийоми на віддалених робочих місцях відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

В листопаді 2022 року продовжуються прийоми громадян на віддалених робочих місцях Фонду спеціалістами ВОГ №13 (сервісний центр) відповідно до угод про співпрацю між об’єднаними територіальними громадами Обухівського району та Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області з надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення безпосередньо за місцем проживання.

За період з 14.11.2022 по 18.11.2022 проведено 2 виїзних прийоми та прийнято 37 громадян.
– 15.11.2022 в центрі надання адміністративних послуг Української міської ради – спеціалістом Наталією Гайвак, прийнято 9 осіб;
– 17.11.2022 в центрі надання адміністративних послуг Української міської ради – спеціалістом Оленою Кравченко, прийнято 26 осіб;
На прийом звертаються громадяни з питань призначення та перерахунку пенсій, перехід на пенсію по втраті годувальника, оформлення допомоги на поховання, замовленню та видачі пенсійного посвідчення, видачі довідок та з інших питаннях згідно з переліком надання послуг.
Усну консультацію щодо пенсійного забезпечення можна отримати через телефон гарячої телефонної лінії відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр): (04572) 5 36 31.
Пропонуємо скористатися послугами через вебпортал Пенсійного фонду України Офіційний веб-сайт ПФУ – www.pfu.gov.ua, маючи електронний цифровий ключ, або через картку Приватбанку або Ощадбанку.
Е-mail відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області-10165@ko.pfu.gov.ua

Начальник відділу Наталія ВАСИЛИШИНА