Виїзні прийоми на віддалених робочих місцях відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

22.06.2021 та 24.06.2021 року проведено 2 виїзні прийоми громадян на віддаленому робочому місці – в центрі надання адміністративних послуг Української міської ради – спеціалістом відділу Оленою Кравченко. На виїзних прийомах прийнято 39 громадян та надано 45 послуг.

На прийом звертаються громадяни з питань призначення та перерахунку пенсій, оформлення допомоги на поховання, реєстрації на вебпорталі ПФУ, з питання автоматичного призначення пенсії, замовленню та видачі пенсійного посвідчення, видачі довідок та інших питаннях згідно з переліком надання послуг.

Відділ обслуговування громадян №13 (сервісний центр) просить відвідувачів віддаленого робочого місця фонду в м. Українці виважено підійти до питань з якими Ви звертаєтеся.

Віддалене робоче місце в центрі надання адміністративних послуг Української міської ради створено для забезпечення прийому заяв та документів безпосередньо за місцем проживання для призначення, перерахунку пенсії, оформлення допомоги на поховання, видача довідок та інше.

Усну консультацію щодо пенсійного забезпечення можна отримати по телефону гарячої телефонної лінії: (04572) 5 36 31.

Інформує: Начальник ВОГ №13(сервісний центр)