Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Виїзні прийоми на віддалених робочих місцях відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Прийом громадян на віддалених робочих місцях Фонду спеціалістами ВОГ №13 (сервісний центр) проводяться відповідно до угод про співпрацю між об’єднаними територіальними громадами Обухівського району та Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області з надання адміністративних послуг у сфері пенсійного забезпечення безпосередньо за місцем проживання.

– 21.09.2021 та 23.09.2021 в центрі надання адміністративних послуг Української міської ради – спеціалістом Оленою Кравченко, прийнято 50 громадян. 

 На прийом звертаються громадяни з питань призначення та перерахунку пенсій, оформлення допомоги на поховання, реєстрації на вебпорталі ПФУ, з питання автоматичного призначення пенсії, замовленню та видачі пенсійного посвідчення, видачі довідок  та інших питаннях згідно з переліком надання послуг.

Усну консультацію щодо пенсійного забезпечення можна отримати за телефоном «гарячої лінії» відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр): (04572) 5 36 31. 

Відділ обслуговування громадян № 13 (сервісний центр)
управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду
України у Київській області

Попередня На території Української міської територіальної громади встановлено «жовтий» рівень епідемічної загрози

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено