Выдбулася двадцять перша сесія Української міської ради

Двадцять перша сесія Української міської ради розпочалась хвилиною мовчання та ушануванням пам’яті загиблих воїнів АТО. Після цього міський голова Павло Козирєв подякував комунальним службам за активну і своєчасну роботу із розчищення доріг від снігової негоди, а також назвав переможців Новорічного оформлення будинків, квартир та підприємств. Депутати розглядали 25 питань порядку денного, серед найгостріших, яким приділили найбільшу увагу – формування госпітальних округів в Київській області, розгляд петиції щодо врегулювання популяції безхатніх тварин, а  також стан виконання заходів щодо формування Української територіальної громади з центром у місті Українка.