Програми з енергозбереження в Українці

8JlBAeaSmrg

Як підписант «Угоди мерів» місто Українка має програму енергозбереження, розраховану на кілька років.

ЗАМІНА ОСВІТЛЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ, ДВЕРЕЙ ТА ВІКОН

Проведено заміну всіх освітлювальних приладів у дошкільних навчальних закладах «Сонечко» і «Хоровод». Замінено вікна в будівлі початкової школи ЗОШ №1. Провели заміну кількох вікон у дитячому садочку «Сонечко». Пройшла заміна вікон і в будівлі міської ради, тому що енергоефективність потрібно показувати і в закладах, де працює влада.

ОСББ УКРАЇНКИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОЕКТАХ ПРООН ЦЬОГО РОКУ

У 2016 році згідно з меморандумом,  підписаним з  ПРООН в контексті проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”,  вдалося залучити до Українки проекти зі спільним співфінансуванням.

ПРИЛАДИ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

На сьогодні на Дніпровському проспекті та частині набережної, де причал, працюють  світлодіодні лампи.

УТЕПЛЕННЯ СТІН

На вул. Будівельників, 4 проводять  утеплення тих стін, які є торцевими, не мають вікон, але мають невеликі мікротріщини. Є звернення від мешканців будинку, що взимку відбувається промерзання. Тож  в цьому будинку три стіни утеплили. Також в будинку за адресою Дніпровський просп., 25 проведено утеплення стіни, яка знаходиться на сходовій клітці та не опалюється, куди потрапляють протяги – там є спеціальні решітки для рівного доступу повітря у випадку виникнення пожежі.  Решітки  не можна закривати, туди потрапляє холодне повітря і стіна промерзає; саме цю стіну утеплили, і така ж робота розпочалася на просп. Дніпровському, 17. На Юності, 1 провели заміну вікон у місцях загального користування на метало-пластикові конструкції.

Більш детально читайте у №31 газети “Дніпровський Проспект”