Всеукраїнський фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями “Барви життя”

Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації та Міністерство культури та інформаційної політики України визначено проведення у грудні поточного року Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя» м. Київ.

Інформація про порядок проведення фестивалю, критерії оцінки тощо зазначена в положенні про Всеукраїнський фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», затвердженому Наказом Міністерства культури і туризму України від 26.05.2009 № 24.

Списки осіб з інвалідністю, бажаючих прийняти участь у фестивалі та супроводжуючих їх осіб просимо надати до 25 жовтня 2021 року до Департаменту на електронну адресу: gup2008@ukr.net

Інформує: Департамент соціального захисту населення КОДА