Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Воркшоп «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів»

У рамках сприяння розвитку жіночої бізнес спільноти у Києві 08 квітня 2024 року відбудеться воркшоп «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів», за підтримки Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації), Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», бізнес-обʼєднання «Business Woman Club» та Центру підтримки експорту.

Практичний тренінг розроблено спеціально для жінок-підприємниць, щоб надати їм нових знань та навичок для оптимізації бізнес-процесів та підвищення конкурентоспроможності. Учасниці воркшопу матимуть змогу вивчити стратегії та концепції бізнесу, ознайомитися з перспективами штучного інтелекту, а також дізнатися про грантові та експортні можливості для бізнесу.

Програма воркшопу складатиметься з двох частин. Презентаційна сесія на тему «Взаємодія місцевої влади і бізнесу задля розвитку економіки країни» включатиме в себе виступи представників влади та бізнес-сфери. Також планується ярмарка вакансій, де компанії представлять можливості
працевлаштування.
Під час практичної частини ми зосередимось на обговоренні основ бізнеспланування для отримання інвестицій та грантової підтримки, а також розглянемо податкове законодавство та правовий захист для ведення бізнесу в Україні.

Захід відбудеться в режимі офлайн та онлайн. Участь у заході безкоштовна,
але потрібна попередня реєстрація.
Враховуючи зазначене запрошуємо 08 квітня 2024 року долучитися до заходу, де ви зможете зустрітися та обмінятися досвідом з іншими підприємницями, послухати натхненні історії успіху, дізнатися про ефективні бізнес-стратегії, грантові програми, соціальну відповідальність та отримати цінні поради від експерток.
Реєстрація доступна за посиланням: http://bit.ly/3vyKtjA. У відповідь надійде лист-запрошення та повна інформація щодо місця проведення.

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено