Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Вебінар з представниками територіальних громад та платниками податків щодо переваги сплати податків і зборів, інших платежів, єдиного внеску через єдиний рахунок

У рамках роз’яснювальної роботи відбувся вебінар начальника Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Світлани Бєляєвої з представниками територіальних громад і платниками податків. Темою заходу було «Переваги сплати податків і зборів, інших платежів, єдиного внеску через єдиний рахунок».
Начальниця ДПІ відмітила, що з 1 січня 2021 року сплачувати податки і збори, інші платежі, єдиний внесок можна через єдиний рахунок. Єдиний рахунок — це рахунок, який платник податків за власним бажанням може відкрити в Казначействі та використовувати для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків та зборів, передбачених ПКУ і єдиного внеску. Також наголосила, що сплата податків і зборів, інших платежів, єдиного внеску через єдиний рахунок дозволяє зменшити:

 • затрати часу на формування платіжних доручень,
 • кількість формування платіжних доручень,
 • кількість помилково сплачених грошових зобов’язань,
 • уникнути непорозуміння зі зміною рахунків.
  Крім того, Світлана Бєляєва зауважила, що повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку подається платником податків в електронній формі через Електронний кабінет (п. 351.2 ст. 351 ПКУ). Платник податків має право повідомити про використання або про відмову від використання єдиного рахунку один раз протягом календарного року. Використання єдиного рахунку платником податків розпочинається з дня, наступного за днем подання ним повідомлення про використання єдиного рахунку.
  ДПС уже оприлюднено електронну форму такого повідомлення на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр форм електронних документів (перелік сервісних запитів).
  Так, повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку через Електронний кабінет подається за формою J/F1307001. Наприкінці заходу учасники мали можливість задати питання та отримати на них кваліфіковані відповіді.
  Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби
  України https://t.me/tax_gov_ua 
  Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби
  України у Facebook facebook.com/TaxUkraine
  Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу « InfoTAX » 

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Попередня Триває ремонт та благоустрій у дошкільному закладі «Золота рибка”

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено