Вебінар в Обухівській ДПІ щодо застосування ПРРО платниками єдиного податку

Сьогодні начальницею Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Світланою БЄЛЯЄВОЮ проведено вебінар з платниками податків Обухівщини щодо застосування ПРРО платниками єдиного податку.

Очільниця податкової інспекції нагадала присутнім, що реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Під час заходу розглядалися питання яким чином СГ може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО та ПРРО, дати реєстрації РРО та ПРРО, номера останньої КОРО, зареєстрованої на такий РРО, дати її реєстрації; дані щодо фіскальних номерів РРО та ПРРО, реєстрацію яких скасовано, дати, причини та підстави для їх скасування та інше.

Учасники вебінару обговорили нагальні питання та отримали змістовні відповіді на запитання.

Світлана БЄЛЯЄВА нагадала платникам, що для оперативної комунікації з бізнесом в ГУ ДПС  у Київській області діє Комунікаційна платформа:kyivobl.ikc@tax.gov.ua,

З новинами податкового законодавства можна оперативно знайомитись, підписавшись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Розʼяснення можна отримати за телефонами гарячих ліній  ГУ ДПС у Київській області  та у Контакт-центрі ДПС.

Обухівська  ДПІ ГУ ДПС у Київській області