Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації інформує

Відповідно до листа комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр реабілітаційної та спортивної медицини» від 18. 10. 2021 № 203 стосовно проходження медичного огляду осіб, які займаються фізичною культурою та спортом, інформуємо.

Для проходження поглибленого медичного огляду, отримання допусків до участі у змаганнях, лікування та ін., спортсмени та особи, які займаються фізичною культурою та спортом звертаються до КНП КОР «Київський обласний центр реабілітаційної та спортивної медицини» тільки за електронним направленням сімейного лікаря (терапевта, або педіатра).

У межах Програми медичних гарантій, кожен громадянин України повинен укласти декларацію з лікарем первинної ланки – сімейним лікарем і отримати у нього (це можна зробити у телефонному режимі) електронне направлення до лікаря зі спортивної медицини.

При зверненні без електронного направлення – медичні послуги будуть надаватися на платній основі, згідно з чинним тарифом.

Організовані спортивні колективи повинні проходити поглиблений медичний огляд за попереднім записом, або згідно з узгодженням, отриманим у лікаря зі спортивної медицини, за уточненим заздалегідь списком, в якому мають бути вказані ПІП і дата народження спортсмена.

Контактний телефон КНП КОР «Київський обласний центр реабілітаційної та спортивної медицини»: (044) 272 – 46 – 79 (8).

Начальник управління Сергій Тимофєєв