Управління молоді та спорту КОДА інформує щодо проведення ХХ ювілейного Міжнародного Гран-прі зі спортивної гімнастики

Співорганізатором даного Гранд-прі є Олімпійська чемпіонка Стела Захарова. Зазначений захід планується провести 28 травня, 2022 року на помості Палацу спорту м. Києва, куди приїдуть змагатися найкращі спортсмени з 30-ти країн світу. «Це єдині масштабні змагання найвищого рівня спортивної гімнастики в Україні, які мають міжнародне значення та мають на меті підготовку національної збірної України до основних стартів, популяризацію гімнастики спортивної, залученню до здорового способу життя  всіх вікових категорій, підвищенню престижу України на міжнародній арені», – йдеться у офіційному повідомленні КОДА.