У Львові відбудеться VIIІ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування.
Нові дати: 22-23 квітня 2021 року

Форум місцевого самоврядування у Львові вже традиційно стає платформою для обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, а також підбивання підсумків реформи децентралізації.

Цього року під час форуму відбудеться безліч дискусій з ключовими експертами у різних сферах, зокрема у сфері децентралізації:

• обговорення успіхів реформи місцевого самоврядування;

• зміни до податкового законодавства та регулювання реверсних дотацій;

• впровадження новацій в адміністративному поділі України та принципів управління новими  адміністративно-територіальними одиницями;

• реформування державної архітектурно-будівельної інспекції та інших питань містобудування.

Звертаємо Вашу увагу на те, що враховуючи ситуацію з COVID-19, значна частина Форуму відбудеться в онлайн режимі. Для проходження реєстрації можна перейти за посиланням: