У Київській області в рамках UNITED24 відновлюють 7 багатоквартирних будинків – голова ОВА

На Київщині в рамках UNITED 24 уже відновлюють 7 багатоквартирних будинків, пошкоджених через військову агресію росіян. Ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо UNITED 24 підтримали безліч донорів із різних куточків світу. Завдяки цій допомозі та співпраці КОВА, Мінінфраструктури та ПРООН будуть відбудовані 18 будинків, у яких до повномасштабного вторгнення росії проживали понад 4 тисячі мешканців.

До кінця липня розпочнеться відновлення ще 11 багатоквартирних будинків. Відновлення всіх будинків завершиться до кінця року. Буде відновлено 3 багатоповерхівки в Гостомельській, 4 – Дмитрівській, 4 – Бородянській та 7 – Ірпінській громадах.