У Київській області 27 жовтня НЕК Укренерго запровадив стабілізаційні відключення для уникнення аварій

За розпорядженням НЕК Укренерго, у Київській області з 05.38 27 жовтня будуть відбуватися стабілізаційні відключення світла.

Українська громада – II група

м. Українка

села: Верем’я, Витачів, Жуківці, Плюти, Трипілля, Халеп’я, Щербанівка.

ДТЕК Київські регіональні електромережі робить все можливе, щоб відключення кожного клієнта тривало не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись  протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень. Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня,  повторне відключення буде з 18.00 до 22.00 і з 02.00 до 06.00. Зверніть увагу: можлива невелика похибка у часі в межах додаткових 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Список населених пунктів, котрих може стосуватися таке відключення та графік, розміщений на сайті та у соцмережах  ДТЕК Київські регіональні електромережі. Слідкуйте за оновленнями. Покрокова відеоінструкція тут

Зазначаємо, що також трапляються аварії на розподільчих мережах з різних причин (перенавантаження, пошкодження сторонніми особами, тощо), через які наші споживачі можуть бути без світла. Якщо у вас після відключення за графіком не з’явилось світло в межах 4-4,30 годин – просимо повідомляти нам про це через канали комунікації:  Viber та Telegram бот, через наші сторінки в соцмережах Facebook. Ми зробимо все необхідне, щоб оперативно усунути аварію та повернути вам світло.

Також радимо правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення, щоб запобігти одночасному значному зростанню навантаження та аваріям на електромережах. П’ять простих рекомендацій від ДТЕК Київські регіональні електромережі тут

Для того аби підтримати енергосистему закликаємо всіх мешканців Київщини споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 6.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.
Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Бережіть себе та рідних!
Віримо в перемогу!