Трансформація з училища в коледж!

koledjЦього року відоме кожному в місті та районі Обухівське медичне училище святкуватиме 50 років із дня свого заснування. Півстоліття заклад навчає основ медичної справи молодь, яка обрала найскладнішу та найгуманнішу професію – допомагати людям берегти здоров’я та життя. Напередодні свого ювілею заклад отримав, певно, чи не найвагоміший подарунок: 28 листопада 2013 року рішенням Київської обласноїради йому присвоєно статус коледжу, і тепер його повна назва звучить так: Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Обухівський медичний коледж». Детальніше читайте в найближчому номері газети «Дніпровський проспект».