Суспільне розпочало Нацвідбір на Дитяче Євробачення – 2024

Україна візьме участь у Дитячому Євробаченні – 2024 — Суспільне Мовлення розпочало приймання заявок на участь у Національному відборі за спрощеними правилами. Заявки приймаються через форму на сайті junior.eurovision.ua з 5 червня по 3 липня включно. Музичною продюсеркою відбору вже вдруге стала співачка й авторка пісень Світлана Тарабарова.

Також інформуємо, що Суспільне спростило умови участі в Нацвідборі, щоб зробити його ще доступнішим для юних виконавців: взяти участь у відборі можуть діти віком від 9 до 14 років. Для участі потрібно подати два відеокавери на популярні пісні та відеовізитівку, мати авторську пісню не обов’язково. Як і в попередні роки, до участі у відборі допускаються як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб.