Соціально-психологічна реабілітація осіб із ігровою залежністю

Департамент соціального розвитку та ветеранської політики Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) (далі – Департамент) інформує.

26 березня 2024 року відбулося відкриття першого в Україні центру соціально – психологічної підтримки «Простір життя. Life Space» (далі – центр). Простір створено з метою надання комплексної (соціальної, психологічної, юридичної) допомоги людям з ризиком ігрової залежності, їх сім’ям та близьким, а також реалізації наукових та освітніх проектів у сфері профілактики лудоманії.

В основу роботи центру буде покладено проект державного стандарту соціальної послуги «Соціально-психологічна реабілітація осіб із ігровою залежністю», розробку якого завершують фахівці ГС «Центр відповідальної гри» разом з Мінсоцполітики України та Національною соціальною сервісною службою України.

За інформацією психологів центру, психологічна підтримка буде спрямована на різні категорії людей – як тих, які тільки починають втрачати контроль над своєю азартною грою та не визнають проблеми, так і тих, які вже мають виражену залежність. Завданням наших психологів є своєчасна та
правильна діагностики, підготовка та реалізація індивідуальної програми психологічної підтримки спрямованої на формування стійкої мотивації до одужання, психологічних змін та повернення в соціум.
Крім психологічної підтримки, відвідувачі простору зможуть отримати юридичну консультацію з приводу включення їх, або членів їх сімей до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, що також є вагомим фактором подолання залежності та первинну консультацію психіатра.
Контактна інформація:

• сторінка у Facebook ценру соціально-психологічної підтримки «Простір
    життя. Life Space»
  • сторінка у Facebook громадської спілки для суспільства, держави, бізнесу
    задля зменшення шкоди від азартних ігор «Responsible Gambling Center» –
  • контакти гарячої лінії – 0800336105 або за телефоном +380963618848,
    графік роботи – пн-пт з 09:00-18:00.