Що необхідно включати до добровільної (спеціальної) декларації?

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування активів належних фізичній особі, які розміщені на території України та/або за її межами, якщо такі активи були набуті фізичною особою за рахунок доходів, що  підлягали в момент їх отримання оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені податки і збори, або сплачені не в повному обсязі.

Скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків.

Тож фізичні особи, які мають у власності нерухоме майно, яке було придбано за рахунок коштів, з яких були сплачені усі податки та збори, передбачені нормами чинного законодавства, то подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію таким фізичним особам не потрібно.

Приклади заповнення одноразової (спеціальної) добровільної декларації розміщено у банері «Одноразове добровільне декларування» на вебпорталі Державної податкової служби України.

Підписуйся на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Підписуйся на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Інформує: Обухівський сектор організації роботи