Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, шановні українчани!

Рівно 32 роки тому на Чорнобильській атомній електростанції трапилась найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, якій судилося стати незагойною раною для всього людства. Серед ліквідаторів наслідків аварії було чимало мешканців  Обухівського району та нашої Українки, які, ризикуючи власним життям, захистили світ від радіаційного лиха. Багато таких героїв, на жаль, вже відійшли у вічність… Низький уклін живим героям Чорнобиля за те, що ціною власного життя, здоров’я зупинили ядерну стихію, і Світла пам’ять тим,  хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня… Ми пам’ятаємо Ваш подвиг, і завжди будемо вдячні за ту жертовність, самовідданість та силу духу, яку ви проявили у боротьбі за наше життя і за життя цілих поколінь! Чистого і мирно неба усім Чорнобильцям України, нашого району та міста! Нехай мирне небо завжди буде над Вашими головами, злагоди та добробуту у Ваших сім’ях!

З повагою, виконуюча обов’язки міського голови Українки

Катерина Проценко