Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва міста Українка!

Від імені Української міської ради, її виконавчого комітету, від усієї громади міста прийміть найщиріші вітання до дня професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Це свято для всіх, хто має причетність до світу прекрасного, хто втілює в життя програму духовного здоров`я народу, хто самовіддано любить мистецтво, збагачуючись його щедрими почуттями та ідеями, величністю і самобутністю.
У закладах культури міста працюють висококваліфіковані фахівці, справжні ентузіасти-сподвижники, котрі своєю діяльністю примножують наші культурні надбання, спрямовуючи зусилля на відродження народних традицій та естетичне виховання українчан. Творчі здобутки наших майстрів та аматорів народного мистецтва відомі далеко за межами Українки.
Щира вдячність Вам за самовіддану працю. Нехай ніколи не зникає світле джерело вашого натхнення, нехай здійсняться всі ваші мрії і сподівання.
Міцного здоров`я, щастя, мирного неба, благополуччя і достатку вам і вашим родинам.