Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Сесія просто неба

П’ятдесят перша сесія Української міської ради шостого скликання не за чиїмсь велінням, а за народним бажанням, відбулася просто неба. Близько 10 ранку 13 лютого біля приміщення ради зібралися жителі міста на чергове народне віче.

Із року в рік Велика кільцева…

Першим та болючим питанням було «Про дії направлені на віддалення місця розташування Великої кільцевої дороги від м. Українка та недопущення проектування очисних споруд м. Києва на території Української міської ради».

У Європу – з меншими викидами

Інформацію про заходи Трипільської ТЕС щодо зменшення впливу на навколишнє середовище надав заступник директора станції та депутат Київської обласної ради Михайло Міщенко. Вислухавши його виступ, громада висловила сподівання, що вже навесні, завдяки активним діям станції, золовідвал місто «не турбуватиме» своїм пилінням. Українчани проголосували руками за те, щоб тримати це питання під своїм пильним контролем.

Із біркою на вусі

Тепер в Українці працюватиме міжнародна організація «Чотири лапи», що займається порятунком та стерилізацією безпритульних тварин. Бригада з шести осіб – ветеринарних лікарів – здійснюватиме таку роботу в місті. Було підписано Меморандум про співпрацю, тож згодом чекаємо на початок продуктивної діяльності волонтерів. А собачки та котики з бірками на вусі – стануть ознакою їх безпечності для людей.

І що ж то за «Воля» така?

Представник компанії «Воля» Володимир Федорчук пообіцяв громаді виправити всі недоліки діяльності компанії, а також пообіцяв, що «Воля» працюватиме над наданням послуг Інтернету соціальним об’єктам міста (школи, дитячі садочки тощо). Він розповів про плани організувати в Українці пункт прийому абонентів. Павло Козирєв у свою чергу запропонував створити громадський комітет, який би разом із депутатами вирішував, кому надавати пільгові послуги, адже радитися з людьми – необхідно. Віче підтримало таке рішення.

1392660810_DSC_0010 1392660899_DSC_01220

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено