Проведено черговий виїзний прийом фахівцями центру зайнятості

Щомісяця  на території  Української територіальної громади працює сервісний майданчик Державної служби зайнятості, на базі якого фахівці  Обухівської міськрайонної філії  Київського обласного центру зайнятості  з метою наближення послуг служби зайнятості до населення проводять виїзні прийоми та надають консультації мешканцям громади з питань зайнятості громадян та можливості отримання послуг служби зайнятості роботодавцями.

17 січня 2022 року проведено черговий такий прийом у міській раді міста Українки. Питання, які цікавили шукачів роботи, – це можливість  офіційного працевлаштування на підприємства регіону, порядок та умови реєстрації в службі зайнятості, необхідний  для цього перелік  документів, розмір та тривалість виплати допомоги по безробіттю у випадку відсутності підходящої роботи, можливість отримання інших послуг  служби зайнятості після надання статусу безробітного.

Більшість роботодавців  Української територіальної громади співпрацюють з Обухівською МРФ, адже служба зайнятості допомагає їм не тільки підбирати кваліфікованих працівників для укомплектування штату, в т.ч. методом рекрутингу, а і пропонує безкоштовно навчити зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця  під конкретні  робочі  місця у випадку відсутності чи обмеженої кількості працівників певних професій на ринку праці,  і компенсувати фактичні витрати роботодавцю за створення нових робочих місць у розмірі єдиного соціального внеску  та багато ін.

Служба зайнятості намагається максимально наблизити свої послуги до людей, зробити їх отримання для населення зручним та швидким. Саме з цією метою створено сучасні електронні сервіси Державної служби зайнятості, на яких шукачі роботи та роботодавці можуть отримати всі послуги он-лайн, а також щомісячно проводяться виїзні прийоми фахівців центру зайнятості у територіальних громадах на базі сервісних майданчиків.