Проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо пенсійного забезпечення громадян в трудових колективах територіальних громад Обухівського району

27.08.2021 заступник начальника відділу обслуговування громадян №13 (сервісний центр) (далі – ВОГ №13) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  Леся Дика  разом з головним спеціалістом відділу опрацювання пенсійної документації №1 управління з питань виплати пенсій Оленою Луценко, провели зустріч з працівниками Центральної публічної міської бібліотеки для дорослих Обухівської міської ради  та головний спеціаліст ВОГ №13 Олена Кравченко провела зустріч в трудовому колективі  ТОВ «М-Квадро».

В ході зустрічей  надано роз’яснення щодо:

– отримання пенсій через банківські установи;

– переваги онлайн сервісів Пенсійного фонду України та як ними користуватися;

– автоматичне призначення пенсії за віком без відвідування ПФУ;

– про електронні лікарняні;

– зміни в розмірах мінімальних пенсій по інвалідності внаслідок ліквідації аварії на ЧАЕС;

– виплата допомоги на поховання та недоодержаної пенсії тільки через банківські установи.

Надано відповіді на питання, які виникли під час зустрічі.

Інформує: ВОГ №13 (сервісний центр)