Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Подання звiтностi в електронному виглядi через Електронний кабінет платника податків

Начальником Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Світланою Бєляєвою проведено тренінг з фізичними особами–підприємцями з питання подання звiтностi в електронному виглядi через Електронний кабінет платника податків.

Очільниця ДПІ наголосила, що електронна звітність – це, найперше, засіб, за допомогою якого платники можуть показати громадськості, що їх діяльність прозора і нарахування податкових зобов’язань відбувається в повному обсязі. Звернула увагу на перевагу електронної звітності та закликала використовувати безконтактний метод звітування.

Зауважила, що в Електронному кабінеті платник може переглянути особисту інформацію – перш за все, це реєстраційні та ідентифікаційні дані, дані податкового обліку та реєстрів, дані щодо розрахунків з бюджетом. При цьому платники мають можливість переглянути всю подану звітність незалежно від способу подання. Меню «Введення звітності» дозволяє створювати, редагувати, підписувати та надсилати звітність в ті ж органи, що і єдине вікно.

Наприкінці заходу учасникам практикуму надано практичну допомогу щодо подання звiтностi в електронному виглядi та формування їх в Електронному кабінеті платника податків.

Обухівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

Попередня ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: НЕ ВАРТО ЧЕКАТИ НА ЗАВЕРШЕННЯ ВІЙНИ – ПОСИЛЮЙМО ЕКОНОМІЧНИЙ ФРОНТ ВЖЕ ЗАРАЗ

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено