Петицію про додатковий відеонагляд підтримали 101 мешканець Українки

Додаткове відеоспостереження по місту необхідне, аби забезпечити спокій жителів Українки та запобігти скоєнню злочинів:  така пропозиція була оформлена у вигляді електронної петиції  «Відеоспостереження прибудинкових територій міста Українка. Зробимо наше місто безпечнішим!», її автор – Олег Букін.

І українчани цю ідею підтримали – петицію підписали 101 людина зі 100 необхідних. Прийняла рішення підтримати електронну петицію і Українська міська рада. Тож на черзі – втілення в життя  проекту «Безпечне місто. Реконструкція мережі відеоспостереження з установкою додаткових камер відеоспостереження по місту Українка».  У планах міської влади – реалізувати цей проект протягом 2017 року.

cameraoutdoor2