Педагоги які успішно пройдуть сертифікацію отримають надбавку у 20% до заробітної плати.

27 лютого відбувся перший етап сертифікації педагогічних працівників 2021 – незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Участь у ньому взяли 1622 вчителі.

Наступний етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності – заплановано на період з 29 березня до 20 квітня. Його проводитиме Державна служба якості освіти.

Педагоги, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають надбавку у 20% до заробітної плати. Крім того, успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової або позачергової атестації педагогічним працівником, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

Більш детальна інформація на сайті Урядовий портал: https://www.kmu.gov.ua/news/rozpochalas-sertifikaciya-vchiteliv-2021-uchast-u-pershomu-etapi-vzyali-1622-pedagogi