Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії

Служба у справах дітей та сім’ї Української міської ради повідомляє про реалізацію експерементального проекту про надання та оплату послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 травня 2023 року № 462 «Деякі питання реалізації експерементального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом «гроші ходять за дитиною».

За посиланням https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health можна ознайомитись з переліком отримувачів та переліком дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що міститься в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні і приєдналися до публічного договору з надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей.