Неофіційні трудові відносини позбавляють права на отримання державних соціальних гарантій

ГУ ДПС у Київській області нагадує, що соціальний захист та пенсійне забезпечення громадян залежать, перш за все, від свідомої громадянської позиції самих працюючих.

Право на державні соціальні гарантії мають лише громадяни, які отримували офіційно нараховану заробітну плату, з якої сплачено податки, збори та єдиний соціальний внесок.

Єдиний соціальний внесок. – це збір на загальнообов’язкове державне страхування, який впливає на розмір пенсійного забезпечення та наявність соціальних виплат.
Періоди роботи, за які сплачено ЄСВ у розмірі, не менше мінімального, зараховуються до страхового стажу, який дає право на виплати з державних страхових фондів.

Залишаємось на зв’язку: Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській
області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast