МІНІНФОРМПОЛІТИКИ ПРЕДСТАВИЛО СЕРІЮ СОЦІАЛЬНИХ РОЛИКІВ ПРО ГЕНДЕРНУ РІВНІСТЬ

Міністерство інформаційної політики України презентувало серію роликів, які закликають українців спиратися на власне бажання, а не на соціальний стереотип під час вибору професії. Серія називається «Твоя професія – твій вибір» і містить п’ять роликів. У них показані чоловіки і жінки різних професій, посад та віку.

У відео зазначається, що завдяки еволюції суспільства можна припинити спиратися на гендерні стереотипи при виборі професії, а також наводиться статистика різниці зарплат для чоловіків та жінки. В Україні вона становить 25%.

В інших роликах чоловік порається з хатніми справами та доглядає квіти, жінка проходить військову підготовку і готується до матчу з регбі тощо.

У професії всі рівні – Винагорода за працю має бути чесною:

Твоя професія – твій вибір. Тато та мама військова:

Твоя професія – твій вибір. Регбістка та кондитер:

Твоя професія – твій вибір. Дитячий садок:

Твоя професія – твій вибір. Дівчина-електрик та флорист: