Кар’єрний хаб для жінок «ВОНА. Київська область»

Київський обласний центр соціальних служб спільно з ГО «Інноваційні соціальні рішення» імпліментує проєкт Кар’єрний хаб «ВОНА. Київська область».

Цей проєкт реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки посольства США в Україні.

Проєкт Кар’єрний хаб «ВОНА. Київська область», спрямовано на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, які постраждали від домашнього чи гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.

Досить часто саме фінансова залежність, психологічне виснаження і занижена самооцінка стають першопричиною того, що жінки терплять насильство, адже не мають ресурсу та можливості забезпечувати себе і дітей.

Задля мінімізації цих ризиків і створення передумов для здобуття фінансової незалежності жінок, просимо жінок долучитись до ініціатив щодо створення можливостей для самореалізації жінок, що потерпають від домашнього чи гендерно зумовленого насильства шляхом, зокрема подати заявку та пройти навчання на різноманітних безкоштовних професійних курсах, які допоможуть здобути нові знання, компетенції чи навіть професію:

1. Стюарт швидкісних потягів (20 місць)

2. Асистентка проєктного менеджера (30 місць)

3. Бебісіттерка (30 місць)

4. Салонний грумінг (10 місць)

5. Майстриня суші (10 місць).

Ці курси допоможуть жінкам знайти роботу та будувати власне життя без насильства. Також жінки групи ризику, можуть записатись і отримати безкоштовну консультацію кар’єрного радника чи радниці на всіх етапах пошуку роботи чи започаткування бізнесу; отримати індивідуальну консультацію психологині щодо підтримки під час працевлаштування та адаптації на новому робочому місці.

Індивідуальна психологічна підтримка психологині хабу дозволить подолати наслідки пережитих травматичних подій, знайти власні внутрішні ресурси для створення історії власного успіху та фінансово незалежного, щасливого життя.

!!! Для індивідуальних консультацій всі охочі можуть звертайтеся за адресою: м. Київ, вулиця Михайла Максимовича, 26, будинок Бірмінгем (понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00) та зателефонувавши за номером телефоном 097-196-16-33 до фахівця Київського обласного ЦСС Ірини Ткачук.