Інститути громадянського суспільства зможуть подавати пропозиції своїх проєктів і отримувати державні гранти на їх реалізацію

Київська обласна державна адміністрація інформує, що Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері електронної демократії, яке відповідно до покладених на нього завдань здійснює заходи щодо створення та забезпечення функціонування онлайн-платформи взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства (Абзац 10 підпункту 3, пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня, 2019-го року № 856).

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначенням програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» з 13 вересня 2021 року забезпечена технічна можливість проведення конкурсу із визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на онлайн-платформі  «ВзаємоДія, доступна за посиланням https://vzaemo.diia.gov.ua».

Інститути громадянського суспільства зможуть подавати пропозиції своїх проєктів і в разі перемоги отримувати державні гранти на їх реалізацію. Відтепер всі етапи – від оголошення конкурсу до визначення переможців відбуватимуться онлайн. Сервіс працює в тестовому режимі.

Більше інформації можна дізнатися з прес-релізу, доступним за посиланням та запис брифінгу Мінцифри та партнерів, доступний за посиланням  https://cutt.ly/eWB4C6U/.

Заступник голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Шугалій