Інстументи публічного управління у молодіжній сфері

Міністерством молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні протягом листопада поточного року проведено три курси спеціалізованого тренінгу «Інструменти публічного управління у молодіжній сфері», який розроблено в рамках програми «Молодіжний працівник».

Навчальний спецкурс спрямовано на посилення знань, умінь, навичок і компетентностей у державних службовців та представників органів місцевого самоврядування в питаннях реалізації ефективної молодіжної політики на місцях з врахуванням оновленої у 2021 році нормативно-правової бази щодо питань
молодіжної політики.
На основі навчального курсу розроблено практичний посібник «Інструменти публічного управління у молодіжній сфері» для державних службовців та представників органів місцевого самоврядування.
Практичний посібник розміщено на вебсайті програми «Молодіжний працівник» у розділі «Бібліотека», у підрозділі «Молодіжна політика», або за посиланням: