Інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області здійснили позапланову перевірку ТОВ «АВТОТРАНС-ОБУХІВ» у місті Українка

Відповідно до Кодексу Цивільного захисту України, Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та на виконання наказу Головного управління ДСНС України у Київській області від 04.08.2021 року № 947 інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області здійснили  позапланову перевірку ТОВ «АВТОТРАНС-ОБУХІВ», за адресою: Київська область, Обухівський район, м. Українка, вул. Промислова, 7.

Метою проведення було обстеження території будівель, споруд на відповідність діючим нормативним документам, а також забезпеченості  первинними засобами пожежогасіння та джерелами зовнішнього протипожежного водопостачання.

За результатами проведеної роботи керівництву об’єкту роз’яснено основні аспекти та вимоги законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та запропоновано ряд заходів, щодо покращення рівня пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту.

Інформує: Обухівське районне управління