Інформаційне повідомлення про погодження інвестиційної програми ТОВ «Профпереробка»

Рішенням виконавчого комітету Української міської ради від 17 серпня 2021 року   № 251 погоджено ТОВ «Профпереробка» Інвестиційну програму у сфері поводження з побутовими відходами на 2021-2025 роки.

ТОВ «Профпереробка» за результатами проведеного конкурсу визначено виконавцем послуги з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Української міської територіальної громади.

Інвестиційна програма товариства передбачає реалізацію протягом 2021-2025 років наступних заходів на загальну суму 6 869 330 грн:

• придбання сміттєвоза  заднього завантаження Hidro-Mark на шасі Volvo FM – 2 шт;
  • придбання склопластикових контейнерів об`ємом 1100 л – 80 шт.

Здійснення заходів інвестиційної програми дозволить:

–  покращити якість надання послуги через застосування сучасних смiттевозiв, що дозволяють проводити завантаження ТПВ без засмічення території, прилеглої до контейнерного майданчика;

–  зменшити кількість викидів СО2 завдяки використанню нових автомобілів сміттєвозів стандарту Євро-5;

– оновити контейнерний парк та встановити нові контейнери для збору побутових відходів на території громади.

З інвестиційною програмою можна ознайомитися за посиланням.

Інформує:  відділ житлово-комунального господарства та комунальної власності управління розвитку інфраструктури виконавчого комітету Української міської ради