Фахівцями Обухівської МРФ проведено виїзний прийом на базі сервісного майданчика створеного у міській раді

Обухівська міськрайонна філія КОЦЗ та Українська громада продовжують співпрацювати відповідно до укладеної угоди. 22 вересня 2021 року директор філії Сніжана Назаренко та провідний фахівець із питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Костенко провели черговий виїзний прийом на базі сервісного майданчика, створеного у міській раді.

За словами Сніжани Назаренко, пріоритетним завданням служби зайнятості є допомога людям у пошуку роботи, а роботодавцям – у доборі працівників. На сьогодні у базі даних Обухівської МРФ знаходиться майже триста актуальних вакансій, які потребують укомплектування. Тому першочергова увага під час надання консультацій мешканцям громади була звернена саме на підбір їм відповідній роботі. Роботодавці Обухівщини  запрошують  на роботу водіїв, машиністів, електромонтажників, верстатників, друкарів, слюсарів, електрогазозварників, кухарів, продавців,  швачок, а також менеджерів, бухгалтерів, інженерів, лікарів та ін.

Наталія Костенко надала вичерпну інформацію місцевим роботодавцям щодо переваг послуг служби зайнятості: це і допомога в підборі працівників методом рекрутингу, і професійне навчання безробітних під конкретні  робочі  місця, і компенсація фактичних витрат роботодавцю за створення нових робочих місць у розмірі єдиного соціального внеску та багато ін.

Такі виїзні прийоми проводяться директором та фахівцями Обухівської МРФ щомісячно відповідно до затвердженого графіка. Тож  запрошуємо всіх хто бажає прийти на черговий прийом та отримати з перших вуст всю необхідну інформацію щодо послуг служби зайнятості та можливості офіційного працевлаштування на підприємства Обухівщини.

ПОІНФОРМУВАТИ  ТА  ДОПОМОГТИ ЗНАЙТИ РОБОТУ

#служба_зайнятості #КОЦЗ #ОТГ #послуги #Обухівська_МРФ_КОЦЗ