ДТЕК Київські регіональні електромережі створив оперативний канал інформування голів ОТГ та ОСББ області

ДТЕК Київські регіональні електромережі створив у месенджері Viber зручний онлайн-канал для інформування голів ОТГ та ОСББ області — групу ДТЕК info KРЕМ. Канал допомагає оперативно попереджати про планові роботи та аварійні ситуації в електромережі Київської області, що супроводжуються тимчасовим знеструмленням будинків.

Підписники групи можуть оперативно отримувати повідомлення про планові та аварійні відключення електроенергії у Київській області. Це, у свою чергу, дозволяє головам ОТГ та ОСББ своєчасно інформувати мешканців району про заплановані або непередбачувані відключення електроенергії.

Щоб почати користуватися каналом зв’язку, необхідно у пошуку Viber ввести назву ДТЕК info KРЕМ та доєднатися до групи оперативного інформування голів ОТГ та ОСББ області.

У повідомленнях про планові та аварійні відключення вказується максимальний період відсутності електропостачання, необхідний для проведення робіт. Але бригади компанії намагаються якнайшвидше виконати роботи та мінімізувати дискомфорт для клієнтів.

ДТЕК Київські регіональні електромережі