Депутати – рука на пульсі Українки

12 червня відбулася чергова сесія Української міської ради.  На порядку денному було вісім питань, значну частину яких одноголосно розглядали за скороченою процедурою,  тому що детально  відпрацювали на профільних комісіях. Саме тому жодних зауважень, доповнень  та запитань  у присутніх не виникло.

Секретар Української міської ради Михайло Тупицький довів до відома присутніх  про останнє рішення виконкому. Наступною доповідала директор  Українського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тетяна Замятіна.  Тетяна Петрівна звітувала про роботу за минулий рік та ознайомила депутатів зі станом справ на сьогодні.  Інформацію депутати взяли до відома.

Питання розгляду заяв та листів юридичних осіб, які були направлені для  розгляду та розробки пропозицій, рекомендацій та проектів рішень профільними комісіями ради до 57 сесії Української міської ради доповідали присутнім голови постійних комісій  Світлана Білохвощенко, Олег Сивенко, Юрій Пухлій. Сесія пройшла оперативно, виважено та чітко.

P1520282