БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята Резолюція щодо «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі». Метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності. Під час Тижня планується проведення різноманітних заходів серед яких: поновлення куточків безпеки по класах, виховні години, практичні заняття, бесіди та єдиний національний урок у всіх загальноосвітніх навчальних закладах.

План заходів щодо Тижня безпеки дорожнього руху в закладах загальної середньої освіти додається: