Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Безбар’єрність має стати новою суспільною нормою в Україні

Це місія ініціативи дружини Президента України О.В.Зеленської «Без бар’єрів». Щоб її досягти, мають відбутися великі зміни у суспільстві, воно мусить стати людиноцентричним. Такі зміни неможливі без змін у комунікації із суспільстві.

З цією метою був створений «Довідник безбар’єрності» – гід з коректного спілкування, у якому зафіксовані нові норми безбар’єрної мови. Це проєкт, створений у співпраці з представниками громадянського суспільства, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Це допомога для тих, хто бере участь у формуванні та кристалізації сенсів, що стосуються безбар’єрності та впровадження нових суспільних норм в Україні.

Саме тому необхідно донести важливості використання «Довідника безбар’єрності» серед працівників структурних підрозділів, які опікуються питаннями соціального захисту, комунікацій з громадськістю, звернень громадян, капітального будівництва та інших.

Зазначені матеріали покликані продемонструвати успішні приклади подолання різного роду бар’єрів, привернути увагу суспільства до цієї теми. Запропоновані рекламні матеріали є важливим комунікаційним елементом загальнонаціональної кампанії просування безбар’єрності як нової суспільної норми.

         Заступник Керівника
Офісу Президента України
 
К.Тимошенко

Попередня 9 листопада українці долучаться до написання Всеукраїнського радіодиктанту

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено