На території Української міської територіальної громади встановлено «жовтий» рівень епідемічної загрози

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 р. № 35 на території Україні, а відповідно і на території Української міської територіальної громади, з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 року встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» та «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. З переліком діючих обмежувальних заходів можна ознайомитися в протоколі № 12 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Української міської ради від 22 вересня 2021 року.

Також, відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338 «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації» — зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 981, на території України продовжено режим надзвичайної ситуації загальнодержавного рівня медико-біологічного характеру до 31 грудня 2021 року.

Слід зазначити, що постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 981 також внесені зміни до підпункту 151 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», щодо заборони відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1—4 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, в яких не менш як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або виданий в установленому Міністерством охорони здоров’я порядку документ, що підтверджує отримання однієї дози, дводозної вакцини від COVID-19, включеної Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях (далі — документ, що підтверджує отримання однієї дози вакцини); чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою, дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою (однодомної) вакцини чи двома дозами (дводозної) вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Нагадуємо: що на території Української міської територіальної громади діють:

Центр вакцинації у місті Українка, вул.Київська,1, Українська АЗПСМ, поліклініка ІІ поверх, кабінет № 24 та № 28. Вакцинація здійснюється щоденно, сім днів на тиждень, з 09.00 до 15.00 години. Без вихідних.

Пункт щеплення в селі Трипілля, вул.Шевченка, 41-Б, (Амбулаторія ЗПСМ). Вакцинація здійснюється щоденно, з понеділка до суботи, з 09.00 до 13.00 години. Неділя – вихідний.

Пункт щеплення в селі Григорівка, вул.Соборна, 2-д, (Амбулаторія ЗПСМ). Вакцинація здійснюється щоденно, з понеділка до суботи, з 09.00 до 13.00 години. Неділя – вихідний.

Відділ оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту виконавчого комітету Української міської ради